Pasaulio alytiškių bendruomenė

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Alytaus miesto savivaldybė

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - Alytaus miesto savivaldybė

Pasaulio alytiškių bendruomenė – 2015 metais miesto mero pradėta iniciatyva, įgyvendinama kartu su Alytaus City Alumni, Alytaus miesto bendruomenėmis, Alytaus pilietiniu judėjimu, kitais entuziastais.

Kasmet per miesto gimtadienį rengiamas Pasaulio alytiškių sambūris, kviečiami susitikti alytiškiai gyvenantys bet kuriame pasaulio kampelyje. Šiemet aplankyti alytiškiai Londone, ketinama plėsti susitikimų geografiją ir sambūrį rengti ne tik Alytuje, bet ir ten, kur dabar gyvena daug išvykusių miestelėnų.

Šių metų birželį miesto šventės metu paskelbtas pirmasis miesto ambasadorius - Niujorke gyvenantis alytiškis Samuelis Tacas, o sambūris išsiplėtė iki konferencijos, kurioje dalyvavo per 200 pasaulio alytiškių. Socialiniame tinkle facebook Pasaulio alytiškių bendruomenė vienija 2,5 tūkstančio žmonių.

Iniciatyvos tikslas – palaikyti ryšį su išvykusiais alytiškiais, kad šie jaustųsi visuomet laukiami savo mieste, kviesti sugrįžti ilgam ar trumpesniam laikui, kitaip prisidėti prie žmonių ryšio su Alytumi išlaikymo. Siekiame sutelkti pasaulio alytiškių bendruomenę, kurios nariai pagal galimybes prisidėtų prie šiuolaikiško ir jaukaus Alytaus kūrimo. Didžiausia nauda - žmonių ryšys su Alytumi, jų tarpusavio kontaktai ir bendravimas bei gerųjų praktikų pritaikymas mūsų mieste.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti