Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Vilnius

Apie iniciatyvą

Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas (PLEF) – vienintelis Lietuvoje vizionieriškas renginys, kuriame valstybės ateitį pristato valdžios institucijos bei nepriklausomi ekspertai, įžvalgomis dalinasi visame pasaulyje garsūs lietuviai. Rengiamas nuo 2009-ųjų. Forumas jau yra vykęs Vilniuje, Čikagoje, Londone, Tel Avive. PLEF kasmet sulaukia iškilių Lietuvos ir užsienio verslo, politikos, kultūros atstovų iš kelių dešimčių pasaulio šalių. PLEF tikslas – telkti viso pasaulio lietuvius, bendrauti, bendradarbiauti, tobulėti, skatinti domėtis savo šalimi ir kurti ateities Lietuvą.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti