Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Renginys vyksta Lietuvoje, Prienų rajone

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - Pasaulio Lietuvių Jaunimo Sąjunga

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas - tai jau tradicija tapęs, kas dvejus metus vykstantis renginys, kaskart pritraukiantis per 3 tūkstančius dalyvių - lietuvių, gyvenančių Lietuvoje ir svetur. Šio, jau tradiciniu tapusio renginio tikslas – ne tik įtvirtinti Lietuvos ir jos diasporos partnerystę, tačiau taip pat aktyviai skleisti žinia po pasaulį išsibarsčiusiems lietuviams, kad jų darbai ir idėjos šiandien yra reikalingi Lietuvai, o lietuvių tautos vienybė ir susitelkimas labai svarbus norint atremti globalius iššūkius.

Šiuo projektu siekiame sukurti platforma, kurioje gali susitikti užsienyje ir Lietuvoje gyvenantys žmonės, dalintis idėjomis, kontaktais ir patirtimi, kuri gali būti naudinga ne tik kiekvienam asmeniškai, bet ir visai valstybės raidai. Siekiame, kad renginio metu užsimezgę kontaktai ir išsakytos idėjos paskatintų naujų darbo vietų atsiradimą, investicijų į Lietuvos savivaldybes pritraukimą, žmonių re-emigraciją.

PLJS dalyviai – prestižinių universitetų absolventai, didžiausiose korporacijose sėkmingai karjeros laiptais kylantys politikos, verslo, mokslo bei kultūros specialistai, Lietuvos Respublikos Seimo, Vyriausybės, Lietuvos verslo, kultūros ir mokslo elito atstovai, taip pat studentai, turintys idėjų ir potencialo diskutuoti ir teikti siūlymus, kaip reikia spręsti šiuo metu valstybėje kylančias problemas bei atremti laukiančius iššūkius. Kaskart renginyje kviečiami dalyvauti ir savo mintimis ir įžvalgomis pasidalinti virš 100 verslo, kultūros, politikos, mokslo sričių ekspertų. Surengiama per 70 renginių - diskusijų, susitikimų, dirbtuvių, sporto rungtynių, kino peržiūrų, koncertų.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą rengia pagrindinė dvidešimties organizatorių komanda, prie kurios artėjant renginiui prisijungia 100 specialią atranką praėjusių savanorių komanda. Lietuvių iš Lietuvos ir užsienio tarpusavio bendradarbiavimas, bendradarbiavimas su valdžios ir verslo sektoriais yra tikslas, kurio siekiame nuolatine veikla, o ne vienkartiniais renginiais. Atsižvelgiant į tai, užtikrinome, kad renginys tapo tradiciniu, vykstančiu kas dvejus metus. PLJS2018 numatoma rengti 2018 m. liepos 6-8 d., Harmony parke (Prienų raj.).

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti