Renkuosi mokyti!

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Visa Lietuva

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“

Programa "Renkuosi mokyti!" kviečia jaunus žmones išbandyti save mokykloje ir rinktis mokytojo kelią - programos dalyviai 2 metams tampa mokytojais Lietuvos mokyklose, pedagoginis išsilavinimas nėra būtinas.

Pritraukdami programos dalyvius, daug dėmesio skiriame užsienyje studijuojantiems ar gyvenantiems lietuviams. Galime pasidžiaugti, kad visose aštuoniuose programos dalyvių kartose buvo bent po vieną tokį jauną žmogų - po studijų ar gyvenimo užsienyje grįžusių į Lietuvą ir pradėjusiu dirbti mokytoju.

Visiems programos dalyviams surandame juos įdarbinančias mokyklas, ypač džiaugiamės, kad užsienio universitetus baigę mūsų tautiečiai mielai vyksta ir į mažesnių miestelių mokyklas ir dalinasi savo žiniomis su vaikais.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti