Sugrįžk į Lietuvą

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Kaunas

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - UAB Hegelmann Transporte

Vokiečių kapitalo transporto įmonės, priklausančios „Hegelmann Transporte” įmonių grupei, projektas „Sugrįžk į Lietuvą“ ragina sugrįžti bei siūlo darbo vietas ir visas profesinio tobulėjimo perspektyvas užsienyje gyvenantiems, bet norintiems grįžti į tėvynę lietuviams. Projektas kviečia prisijungti, papildyti darbuotojų sugrįžusių iš emigracijos gretas ir tapti svarbia „Hegelmann Transporte“ komandos dalimi. Tinkamiems kandidatams „Sugrįžk į Lietuvą“ ne tik siūlo darbo vietas, tačiau ir suteikia pagalbą persikraustant į Lietuvą.

Dažnu atveju darbo patirtis transporto rinkoje nėra būtina, svarbu motyvacija ir užsienio kalbų mokėjimas.

Daugiau informacijos: http://www.hegelmann.lt/karjera.html.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti