Renkuosi Lietuvą

Kategorija

Konsultavimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Visa Lietuva ir pasaulis

Apie iniciatyvą

Iniciatyvos autorius - Migracijos Informacijos Centras 

Migracijos Informacijos Centras (MIC) „Renkuosi Lietuvą“ teikia visą su grįžimu susijusią informaciją bei bendraujant su užsienio lietuvių bendruomenėmis siekia parodyti, kad išvykę ir planuojantys grįžti į Lietuvą yra laukiami, jiems bus padėta, vienoje vietoje galima rasti visą reikalingą informaciją apie grįžimą ir gyvenimą mūsų šalyje. Pastebima, kad dalis užsienyje gyvenančių lietuvių sugrįžta gyventi į Lietuvą. Tačiau pagyvenus užsienyje, ypač ilgiau, grįžti nėra taip paprasta. Per pastaruosius metus Lietuvoje įvyko daug pokyčių, o sugrįžus vienu metu tenka spręsti daugybę skirtingų klausimų. Todėl labai svarbu visą informaciją rasti vienoje vietoje, o reikalui gauti asmeninę konsultaciją. Tarptautinės migracijos organizacijos ir LR Vyriausybės įkurtas Migracijos informacijos centras „Renkuosi Lietuvą“ teikia nemokamas konsultacijas visiems sugrįžusiems arba apie grįžimą galvojantiems užsienio lietuviams. Grįžusiems arba apie grįžimą galvojantiems užsienio lietuviams MIC konsultacijos teikiamos vieno langelio principu, t.y. kiekvienas besikreipiantis konsultuojamas asmeniškai, suteikiant būtent jam reikalingą informaciją ar nukreipiant į atsakingas institucijas.

MIC „Renkuosi Lietuvą“ tiekia informaciją ir padeda spręsti klausimus susijusius su šiomis sritimis:

MIC „Renkuosi Lietuvą“ savo veikla stengiasi kurti ir parodyti įtraukiančios bendruomeniškos ir laukiančios Lietuvos įvaizdį. Stipriname ryšį tiek su vietinėmis, tiek su Pasaulio lietuvių bendruomenėmis, skatiname didinti regionų patrauklumą grįžtantiems.

Daugiau informacijos: www.renkuosilietuva.lt 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti