Nemokami seminarai sugrįžusiems

Kategorija

Integracija

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Visa Lietuva

Apie idėją

Idėjos autorė - Barbora Guobytė

Rengti nemokamus seminarus sugrįžusių šeimos nariams, siekiant užtikrinti sklandžią jų integraciją. Seminarų metu sužinoma, kaip pristatyti save Lietuvos darbo rinkoje, apmokoma, kaip naudotis VMI, SODRA sistemomis, organizuojami lietuvių kalbos kursai. Tokio pobūdžio seminarai ne tik suteiktų reikiamą informaciją sugrįžusiems, bet ir sudarytų galimybę susipažinti su kitais, kurie taip pat neseniai sugrįžo.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti