Dovana Lietuvai

 
Geriausia dovana gimtadienio proga yra nuoširdi dovana. Tapk nuolat augančio gimtadienio dalyvių skaičiaus dalimi ir prisidėk prie šimtmečio šventės!
 
„Šimtmečio savanoriai“ yra iniciatyva, vienijanti nevyriausybines organizacija, bendruomenes, socialiai atsakingas verslo įmones, savivaldybes ir kitas valdžios institucijas, siūlančias savanoriškas pilietines veiklas. Iniciatyvos tikslas – sutelkti Lietuvos gyventojus ir išeiviją valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejui paminėti.
 
Rinkis įdomią ir naudingą veiklą pagal savo pomėgius be galimybes. Tai gali būti talka su kaimynais, smagiai praleistas laikas su vienišais žmonėmis, pagalba organizuojant šventę ir kita veikla. Šioje svetainėje rinktis iš šimtų įvairiausių veiklų visoje Lietuvoje.
 
Jei turi savo idėją, drąsiai ją siūlyk čia ir mes pasistengsime padėti ją įgyvendinti. 

Veiklos

Dalyviai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti