Akcija „Darom“ šiemet nustebins organizuodama 1000 projektų Lietuvai

Šiemet jau dešimtą kartą vyksianti akcija „Darom“ žada nustebinti. Kaip teigia organizatoriai, šių metų akcija išskirtinė tuo, kad, be tradicinio aplinkos tvarkymo, bus įgyvendinama apie 1 000 socialinės, kultūrinės, visuomeninės, švietimo ar aplinkosaugos srities projektų kartu su seniūnijomis, bendrojo lavinimo mokyklomis, organizacijomis ir įmonėmis. Akcija, kurią savanoriai įgyvendins visoje Lietuvoje, turėtų būti didžiausio masto tokio pobūdžio projektas Lietuvoje.

 Plačiau apie planus ir lūkesčius „Nacionalinio Darom forumo“ dalyviai penktadienį kalbėjosi Vyriausybės ir Seimo rūmuose. Daugiau kaip 500 dalyvių atvyko iš Seimo, ministerijų, savivaldybių, seniūnijų ir seniūnaitijų, taip pat mokyklų, universitetų, kolegijų, neformaliojo ugdymo įstaigų, įvairių įmonių ir organizacijų.

 Tvarkymosi akcija „Let’s do it“ („Darom“), prasidėjusi Estijoje 2008 m., ėmė plisti po visą pasaulį. Lietuvoje ją organizuoja ir valstybinių, nevyriausybinių, jaunimo organizacijų padedama sėkmingai įgyvendina VšĮ „Mes Darom“. Šiuo tęstiniu projektu siekiama ugdyti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, o skleidžiant savanorystės ir bendruomeniškumo idealus – skatinti pilietinės visuomenės vystymąsi.​

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti