Kvietimas žiniasklaidos atstovams į „Šimtmečio dovanos“ renginį

Spalio pradžioje startavusi Valstybės atkūrimo šimtmečio iniciatyva „Šimtmečio dovanos“ šiandien skaičiuoja jau daugiau nei 470 dovanų. Savanoriai skyrė laiko Lietuvai, o mes kviečiame skirti laiko savanoriams. 2017 m. gruodžio 5 d. 15 val. LR Vyriausybės kanceliarijoje (Gedimino 11) vyks šventė, kuri skirta padėkoti visiems savanoriams dovanojusiems Šimtmečio dovanas. Norime, kad šios šventės metu savanoriai jaustųsi kaip Šimtmečio herojai.

Kviečiame Jus atvykti į šventę ir tokiu būdu parodyti dėmesį ypatingiems žmonėms, kurie savo savanoriškomis veiklomis ne tik padovanojo šilumą ir viltį šalia esantiesiems, bet ir prisidėjo prie sąmoningesnės visuomenės ir stipresnės valstybės kūrimo.

Renginio pradžia 14:00 val. Apie dalyvavimą renginyje prašytume informuoti el. paštu simtmetis@lietuva.lt arba tel. 8-66842629  iki gruodžio 4 d. 17:00 val.

Renginio dalyvius pasveikins ir padėkos dovanas įteiks Premjeras Saulius Skvernelis. Savo savanorystės patirtimi dalysis aktorius Giedrius Savickas, koncertuos dainininkė Jurga Šeduikytė, o renginio skoniu rūpinsis „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda. Savo laiko skirti šiandienos Šimtmečio herojams sutiko skirti ir žinomi Lietuvos žmonės, kurie prisijungs renginio metu. Tačiau pagrindinis dėmesys ir pagrindinės žvaigždės bus jie, savo darbais kuriantys mažus ir didelius stebuklus.

Projektą įgyvendina Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba. Prie iniciatyvos prisijungęs tarptautinius lietuvių profesionalus vienijantis tinklas „Global Lithuanian Leaders“ kviečia užsienyje gyvenančius lietuvius skirti laiko savanorystės veikloms jų gyvenamose šalyse ir gerais darbais skleisti žinią apie Lietuvą. Iniciatyvą globoja Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Sužinoti apie padovanotas Šimtmečio dovanas ir registruoti savąsias galite interneto svetainėje www.lietuva.lt

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti