Lietuva pradeda prisistatymą Londono knygų mugėje

Giedrė Kazlauskaitė, Aušra Kaziliūnaitė ir Marius Burokas savo kūryba pradeda Lietuvos prisistatymą Londone vykstančiame Europos poezijos festivalyje. Tai – vienas iš Londono knygų mugės plačios kultūros programos renginių, kurie dar iki oficialaus mugės atidarymo supažindins su trijų Baltijos šalių literatūra.

Balandžio 10–12 d. vykstančioje Londono knygų mugėje Lietuvai kartu su Latvija ir Estija suteiktas išskirtinis viešnių statusas – skirta speciali programa „Market Focus“. Tai puiki proga supažindinti su Lietuvos literatūra, kultūra, istorija, mūsų valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Informacija apie renginius ir registraciją:

Balandžio 9 d.:

„Būti baltais: įtakų kryžkelėse“: https://www.bl.uk/events/being-baltic-at-the-crossroads-of-influence

„Pop-Up kūrėjai“ pristatymas: https://www.rosl.org.uk/events/event/755-pop-up-creators-exhibition-digital-showcase-launch

Balandžio 10 d.:

Jonas Mekas PeckhamPlex: http://www.peckhamplex.london/film/jonas-mekas-event

Balandžio 12 d.:

„Pasaulio poetai“: https://www.southbankcentre.co.uk/whats-on/127404-world-poets-series-baltic-poets-london-2018

„Istorijos vaikai“ su Alvydu Šlepiku: https://www.freewordcentre.com/whats-on/children-of-history

Balandžio 13 d.:

Renginys su Undine Radzevičiūte: https://www.eventbrite.co.uk/e/literary-worlds-with-undine-radzeviciute-nick-lezard-and-erica-wagner-tickets-44443376335?utm_term=eventurl_text

Informacija apie visus renginius mieste: http://lithuanianculture.lt/events-in-london-and-uk/?lang=en

Informacija apie visus renginius mugėje: http://lithuanianculture.lt/events-at-the-london-book-fair/?lang=en

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti