Lietuviai dėkoja Vokietijai už Lietuvos Nepriklausomybės akto originalo išsaugojimą

Nuotaikingame Vyriausybės kanceliarijos Šimtmečio sekretoriato vaizdo klipe Lietuvos žmonės dėkoja Vokietijai už išsaugotą Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalą.

Šimtmečio akcijos „Ačiū“/ „Vielen Dank“ vaizdo klipe nusifilmavo prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Saulius Skvernelis bei Vilniuje sutikti žmonės.
 

Kviečiame pasižiūrėti ir pasidalinti su draugais!

 

Lietuvos Vyriausybė dėkoja Vokietijai už Lietuvos Nepriklausomybės akto originalo išsaugojimą ir išplatino nuotaikingą vaizdo klipą.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/lietuviai-dekoja-vokietijai-uz-nepriklausomybes-akto-originalo-issaugojima-56-776734
Lietuvos Vyriausybė dėkoja Vokietijai už Lietuvos Nepriklausomybės akto originalo išsaugojimą ir išplatino nuotaikingą vaizdo klipą.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/lietuviai-dekoja-vokietijai-uz-nepriklausomybes-akto-originalo-issaugojima-56-776734ssssasasAS
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti