Lietuviai sveikindami 100-metę Suomiją taria „Kiitos“ !

Artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmečio proga lietuviai jungiasi į šimtmečio kampaniją „AČIŪ“ dėkodami vienas kitiems ir savo draugams. Šiandien, Suomijai minint valstybės šimtmečio jubiliejų,  Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas, drauge su Lietuvos žmonėmis, nuotakingame video sveikina suomius ir siunčia padėkos žodžius – sako  „Kiitos“ (Ačiū) už draugystę ir bendradarbiavimą!

 

Minint Suomijos nepriklausomybės Šimtmetį, pirmą kartą iškilmingai bus iškeltos Lietuvos ir Suomijos valstybių vėliavos.

Lietuvos ir Suomijos valstybių vėliavos bus iškeltos prie pagrindinių valstybės institucijų – Prezidentūros, Seimo ir Vyriausybės, ant valstybės ir savivaldybių institucijų bei  įstaigų pastatų. Kiti fiziniai ir juridiniai asmenys taip pat skatinami  prisijungti prie šios iniciatyvos  - pagerbti Suomijos Nepriklausomybės dieną.   

Daugiau užfiksuotų Šitmmečio kampanijos „Ačiū“ akimirkų galima rasti mūsų video galerijoje.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti