Siekdami palikti įspūdį, lietuviai pastatė virtualią „Tesla Gigafactory“ gamyklą

Lietuviai žino, kaip pritraukti pasaulinio lygio bendrovių dėmesį. „Tesla“ savo oficialioje „Twitter“ paskyroje pasidalijo su 1,26 mln. sekėjų Lietuvos pasiūlymu pastatyti gamyklą. „Tesla“ atstovų žodžiais, „Lietuva žino kelią į mūsų širdis“.

Idėjos iniciatoriai pasakoja, kad pastatyti „Tesla“ gamyklą užtruko 2 metus, tačiau jie tai sugebėjo padaryti per 2 dienas. Triuko paslaptis – virtuali gamyklos, esančios Nevadoje, kopija pastatyta virtualioje „Minecraft“ aplinkoje. Tai tikrai išskirtiniai 41 entuziasto pasiekimai.
Ši lietuvių iniciatyva patraukė dėmesį visame pasaulyje, įskaitant tokias žiniasklaidos priemones kaip „The New York Times“, „Fox News“ ir kt.

Kaip „Tesla Gigafactory“ galėtų atrodyti Lietuvoje, pamatysite šiame vaizdo įraše.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti