Šimtas Šimtmečio svečių

Gimtadienį visi laukiame svečių. Atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio  jubiliejaus proga norime pakviesti Baltijos brolius ir seses švęsti kartu. Vieningai, taip kaip tai darėme Baltijos kelyje. Švęsti visų mūsų šimtmečius, pradedant Lietuvoje.

Šimtas – mažiausiai tiek estų ir latvių Vasario 16-ąją turės progą atvykti į Lietuvą nemokamai ir įsilieti į šventinius Lietuvos gimtadienio renginius, taip pat priimti sveikinimus su artėjančiu savo šalies šimtmečiu. Vasario 24-ąją svarbią sukaktį minės Estija, o metų pabaigoje prisijungs ir Latvija, kuri šimtmetį švęs lapkričio 18-ąją.

Valstybės atkūrimo dienos išvakarėse į Lietuvą iš Latvijos ir Estijos pajudėję specialūs ECOLINES Šimtmečio autobusai nemokamai atveš svečius į Vilnių. Čia jų lauks linksmos sutiktuvės ir visą dieną besitęsianti šventinė programa. Autobusai iš Talino autobusų stoties pajudės vasario 16 d. 0.01 val., iš Rygos autobusų stoties – vasario 16 d. 4.15 val.

Šimtmetis – sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės ir užsienyje gyvenantys lietuviai, tai yra  mūsų seneliai, proseneliai, tėvai ir mes patys. Švenčiame ne vieną datą, o šimto metų sėkmės istoriją. Todėl pasitinkant Šimtmetį kviečiame kaimynus ir užsienio svečius pažinti mūsų valstybę, jos pasiekimus ir švęsti drauge!

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti