Šimtmečio „Ačiū“ kampanijos banga sklinda po Lietuvą ir užsienio šalis

Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta „Ačiū“ atvirlaiškių kampanija, kuria siekiama padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę, kviečiant žmones siųsti šimtmečio atvirlaiškius valstybės ir jų gyvenime svarbiems žmonėms Lietuvoje bei užsienyje, įgauna pagreitį – išsiųsta daugiau kaip 12000 atvirlaiškių. 

 

Rugsėjo 1-2 d. „Sostinės dienos“ renginių metu nuvilnijo jau dvyliktoji „Ačiū“ banga, kurios metu Vilniečiai ir miesto svečiai aktyviai siuntė šimtmečio atvirlaiškius artimiesiems, draugams Lietuvoje ir užsienio šalyse, kurie prisidėjo prie mūsų valstybės ar jų pačių asmeninės sėkmės.

Šimtmečio atvirlaiškiai buvo siunčiami į skirtingus Lietuvos regionus ir užsienio šalis –  Jungtinę Karalystę, Pietų Korėją, Kanadą, Rusiją, Ukrainą, JAV, Vokietiją, Kiniją ir kt. 

„Ačiū“ tardami atvirlaiškius aktyviai rašė ir „Sostinės dienos“ renginių svečiai iš užsienio, kurie dėkoja lietuviams už svetingumą ir siuntė linkėjimus namiškiams, tuo pačiu skleisdami ir žinią apie artėjantį mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį.

20170902_152747

„Sostinės dienos“ svečiai išsiuntė daugiau kaip 300 atvirlaiškių.

„Ačiū“ kampanija prasidėjo 2017 m. kovo 29 d. minint 13-ąsias Lietuvos įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) metines.

Liepos 6-ąją švenčiant Valstybės dieną Šimtmečio kampanija „Ačiū“ kvietė padėkoti pasaulio lietuviams. Penkiuose centriniuose Lietuvos paštuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, taip pat ir  visose „Caffeine“ tinklo kavinėse, buvo galima rasti „Ačiū“ kampanijos atvirlaiškius. Lietuvos paštas pasirūpino, kad užrašius atvirlaiškį ir gavėjo adresą minėtuose Lietuvos pašto skyriuose liepos 3–7 dienomis jį buvo galima išsiųsti nemokamai.

Artimiausia „Ačiū“ kampanijos banga – rugsėjo 8 d. Šiaulių miesto šventės metu.

 

Šimtmečio „Ačiū“ atvirlaiškių banga sklis visus šiuos metus ir 2018 m. Kviečiame visus rašyti, dėkoti, siųsti – taip šiuo gražiu ir paprastu veiksmu padėkosime visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos kelio į sėkmę, pakviesime drauge švęsti atkurtos Lietuvos šimtmetį.

Užfiksuotas „Ačiū“ kampanijos akimirkas galima rasti – www.lietuva.lt, šimtmečio Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose.

 

20170902_141054

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti