Šimtmečio proga unikali akcija – „Rankų tiltas Lietuvai“

Vasario 8 dieną Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos mokiniai ir mokytojai organizavo pilietinę akciją „Rankų tiltas Lietuvai“. Jos metu moksleiviai (nuo jauniausio - pirmoko - iki vyriausio - dvyliktojo) susijungė į gyvą žmonių grandinę. Gyvasis rankų tiltas nusidriekė per visą S. Konarskio gatvę.  Ši akcija buvo Šimtmečio projekto  „Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso“ dalis.

Vasario 12 d. projekto ,,Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso" kulminacija - tiesioginis radijo ryšys su astronautais, tuo metu esančiais Tarptautinėje kosmoso stotyje. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos ir Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos moksleiviai radijo ryšio pagalba užduos klausimus astronautams. Radijo ryšį iš Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos tiesiogiai internetu transliuos „Mokslo sriuba“.

27934940_10209041989567060_1950271539_n

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti