Skelbiamas pilietinio aktyvumo skatinimo geriausios idėjos konkursas „Dovana Lietuvai“

Artėjantis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis yra ne tik proga pažymėti praeitį, bet ir galimybė drauge kurti mūsų šalies dabartį ir ateitį.

Įgyvendindama Istorinės atminties puoselėjimo programą, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija skelbia geriausios idėjos konkursą „Dovana Lietuvai“.

Konkurso tikslas – atrinkti ir finansuoti projektą, kuris geriausiai ir efektyviausiai prisidėtų prie Lietuvos žmonių skatinimo būti aktyviems ir neabejingiems, įsitraukiant į įvairias visuomenines ir savanoriškas veiklas, Šimtmečio proga dovanojant prasmingiausią dovaną – aktyvesnę, atsakingesnę ir jautresnę visuomenę.

Konkurse dalyvauti kviečiamos nevyriausybinės organizacijos.

Konkursas bus vykdomas ir paraiškos vertinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymu ir Projektų, įgyvendinančių Istorinės atminties puoselėjimo programą, konkurso organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Vyriausybės kanclerio 2017 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. V-44.

Paraiškos priimamos nuo 2017 m. balandžio 12 d. iki 2017 m. balandžio 28 d. Vyriausybės kanceliarioje adresu: Gedimino pr. 11, 01103 Vilnius, pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8 val. iki 17 val., penktadienį nuo 8 val. iki 15 val. 45 min., pietų pertrauka nuo 12 val. iki 12 val. 45 min., arba elektroniniu paštu simtmetis@lietuva.lt

Daugiau informacijos apie konkursą: http://lrvk.lrv.lt/uploads/lrvk/documents/files/Dovana%20Lietuvai.pdf

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti