T.Balaišis-Sėkla: „Ačiū“ Lietuvos krepšinio rinktinei

Jau visai netrukus Lietuvos krepšinio rinktinė kvies visus susivienyti ir palaikyti ją kovoje dėl geriausiųjų vardo Europos vyrų krepšinio čempionate. Vienas garsiausių ir jau pasaulyje atpažįstamų sirgalių, šešioliktą kartą išvykstantis palaikyti Lietuvos nacionalinės krepšinio komandos, Tomas Balaišis – Sėkla pasinaudodamas proga prisijungė prie atkurtos Lietuvos šimtmečio kampanijos „Ačiū“. Savo Šimtmečio „Ačiū“ jis skyrė Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjams, treneriams ir personalui, kurie čempionatų metu dovanoja mums daug gerų emocijų bei smagių pergalių.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta kampanija „Ačiū“ prasidėjo kovo 29 d. minint Lietuvos narystės įstojimo į NATO metines. „Ačiū“ kampanijos metu kviečiama padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę. Pasitikdami Šimtmetį prisiminkime, kad Lietuvos sėkmė yra mūsų visų, ir pasakykime „Ačiū“ už tai, ką turime šiandien.

Visus „Ačiū“ kampanijos video klipus galima rasti Šimtmečio socialinių tinklų Facebook  ir Youtube paskyrose.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti