Ukmergė Nepriklausomybės atkūrimą mini Tarptautiniu perkusinės muzikos festivaliu

Nuo 2005 metų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas Ukmergėje minimas ne tik mieste vykstančiais renginiais, bet ir tarptautinio būgnų bei perkusijos festivalio atlikėjų muzikiniais prisistatymais. Kiekvienais metais Kovo 11-osios minėjimo metu Ukmergėje vyksta profesionalios muzikos, švietėjiškais ir edukaciniais elementais praturtintas tarptautinis festivalis „Percussion Ukmergė 2017“, kuris tęsiasi kelias dienas. Jame pasirodo ne tik Lietuvos muzikantai, bet ir pasaulinės perkusinės muzikos žvaigždės iš JAV, Brazilijos, Meksikos, Japonijos, Kroatijos, Vokietijos, Italijos, Šveicarijos ir daugelio kitų šalių. Tokiu būdu festivalis savaip simbolizuoja Lietuvos valstybės sugrįžimą į tarptautinio bendradarbiavimo plotmę. Kita vertus, festivalio koncertų dėka elitinė perkusinė muzika atkeliauja į regionus – taip rajono gyventojams suteikiama išskirtinė galimybė pasiklausyti gyvai atliekamos pasaulinio lygio profesionalios muzikos.

Daugiau informacijos apie festivalį rasite čia. Bilietus galima įsigyti bilietai.lt  ir Ukmergės kultūros centro kasoje ir Taujėnų dvare 1 val. prieš renginį.

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti