Unikali galimybė pasakyti 100-mečio „Ačiū“ ypatingiems žmonėms

Vasario 10-11 d. didžiausių prekybos centrų lankytojai visoje Lietuvoje turės unikalią galimybę ištarti 100-mečio „Ačiū“ žmonėms, kurie prisidėjo prie Lietuvos ir kiekvieno iš jų asmeninės sėkmės. Daugiau kaip 32 000 „Ačiū“ atvirukų pasklis po Lietuvą ir užsienio šalis.   

„Valstybės atkūrimo šimtmetis yra gera proga stabtelėti ir pamatyti, kad turime tiek daug žmonių, kuriems galime padėkoti ir pasakyti „Ačiū“ už Lietuvos ir kiekvieno iš mūsų kelią į sėkmę. Valstybės atkūrimo šimtmečio kampanija „Ačiū“ siūlo net kelis būdus kaip tai padaryti“ - apie unikalią Šimtmečio kampaniją pasakojo Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriato vadovė Neringa Vaisbrodė.

Tie, kurie mėgstą tikrą, popierinę atvirutę, turės galimybę ją nemokamai gauti didžiausiuose prekybos centruose visoje Lietuvoje vasario 10-11 d.  Parduotuvių sąrašas, kuriose bus galima rasti proginę „Ačiū“ atvirutę, paskelbtas interneto svetainėje www.lietuva.lt.  

Taip pat yra galimybė siųsti ir elektroninį atviruką. Tereikia  apsilankyti svetainėje www.aciuatvirukas.lt, užpildyti atviruką ir jį išsiųsti vieno mygtuko paspaudimu. Vasario 16 d. Katedros aikštėje Vilniuje šie atvirukai ir juose ištarti padėkos žodžiai bus matomi specialioje „Šimtmečio varpo“ instaliacijoje.  

Proga tarti savo Šimtmečio „Ačiū“  bus ir pačią vasario 16-ąją. Tai padaryti bus galima jau minėtoje „Šimtmečio varpo“ instaliacijoje Katedros aikštėje.   

Šimtmečio kampanija „Ačiū“ prasidėjo 2017 m. kovo 29 d. minint vieną reikšmingiausių Lietuvos pasiekimų – įstojimą į NATO. Vėliau „Ačiū“ atvirlaiškiai buvo siunčiami Europos dienos, Gatvės muzikos dienos, Vaikų gynimo dienos proga. Birželio 16-ąją „Ačiū“ tarėme Islandijai, liepos 6-ąją atvirlaiškius siuntėme užsienio lietuviams, spalio 5-ąją dėkojome mokytojams.

Prie kampanijos „Ačiū“ prijungė valstybės vadovai, visuomenės veikėjai, dainininkai, sportininkai, žurnalistai, mokslininkai ir daugelis kitų. Andrius Mamontovas „Ačiū“ tarė savo seneliui, Justė Arlauskaitė-Jazzu dėkojo savo mokytojams, Prezidentas Valdas Adamkus – tiems, kurie stovėjo Baltijos kelyje, Edmundas Jakilaitis – visiems balsavusiems už Lietuvos narystę Europos Sąjungoje, Benediktas Vanagas – Lietuvos kariams.

Kampanijos organizatoriai kviečia prisidėti prie unikalios akcijos, gražiu ir paprastu veiksmu  padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos ir kiekvieno iš mūsų kelio į sėkmę.

Parduotuvių sąrašas, kuriose rasite „Ačiū“ atvirukus:

Didžiosiose „Maxima“ XXX formato parduotuvėse visoje Lietuvoje:

Kaunas              Karaliaus Mindaugo pr.49

Kaunas              Pramonės pr. 29

Kaunas              Savanorių pr. 255

Kaunas              Veiverių g. 150B

Klaipėda           Šilutės pl.35

Klaipėda           Taikos pr. 61

Klaipėda           Taikos pr.141

Marijampolė   V.Kudirkos g. 3

Šiauliai               Aido g. 8

Vilnius               Mindaugo g. 11

Vilnius               Ozo g. 18

Vilnius               Ozo g. 25

Vilnius               Savanorių pr. 247

Vilnius               Ukmergės g. 282

 

 

Didžiosiose RIMI parduotuvėse visoje Lietuvoje:

 

Alytus           „Rimi Alytus"                     Naujoji g. 7E/1

Kaunas          „Rimi Mega"                     Islandijos pl. 32

Kaunas          „Rimi Savas"                    Savanorių pr. 346

Klaipėda       „Rimi Arena"                     Taikos pr. 64

Klaipėda       „Rimi Big"                         Taikos pr. 139

Panevėžys     „Rimi Ryo"                        Savitiškio g. 61                                       

Šiauliai          „Rimi Saulės miestas"        Tilžės g. 109

Šiauliai          „Rimi Dainų"                        Gegužių g. 30

Vilnius          „Rimi Šiaurės miestelis"     Žirmūnų g. 64

Vilnius          „Rimi Mylia"                         Kedrų g. 4

Vilnius          „Rimi Panorama"                Saltoniškių g. 9

Vilnius          „Rimi Nordika"                     Vikingų g.3

Vilnius          „Rimi Mandarinas“            Ateities g. 91

Vilnius          „Rimi Domus Pro"             Bieliūnų g. 1

Vilnius          „Rimi Žalgiris"                   Linkmenų g. 22

Vilnius          „Rimi Jeruzalė"                  Jeruzalės g. 4

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti