Valstybės atkūrimo šimtmečio „Ačiū“ atvirlaiškiai pasklis po visą Lietuvą

Liepos 6 d.  pasitinkant Valstybės atkūrimo šimtmetį „Ačiū“ kampanijos atvirlaiškiai pasklis po visą šalį – Lietuvos žmonės kviečiami prisiminti, kad Lietuvą kūrė ir tebekuria visi Lietuvos žmonės, tiek gyvenantys Lietuvoje, tiek užsienyje ir    padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę.

Šiemet Valstybės dieną giedosime „Tautišką Giesmę“ ant 100 Lietuvos piliakalnių, kuri apjungs visus pasaulio lietuvius. Taip pat vyks ir vienas iš kertinių Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos projektų – atvirlaiškių kampanija „Ačiū“, kuria siekiama  mobilizuoti žmones siųsti suasmenintus atvirukus valstybės ir jų gyvenime svarbiems žmonėms Lietuvoje ir užsienyje, padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę.

Liepos 6 d. Valstybės atkūrimo šimtmečio „Ačiū“ kampanijos atvirlaiškius bus galima rasti ant daugelio Lietuvos piliakalnių, ant kurių bus giedama „Tautiška giesmė“. Užpildžius atvirlaiškius ir juos įdėjus į specialiai tam skirtas urnas, Valstybės atkūrimo šimtmečio komanda pasirūpins, kad jie pasiektų adresatus.

Padėkos „Ačiū“ atvirlaiškius jau išsiuntė ir Lietuvos vadovai – Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis juos dedikavo visiems Lietuvos žmonėms ir išsiuntė 2000 Lietuvos vietų bendruomenių.

Kiekvienas turime draugų, pažįstamų, svarbių žmonių, kuriems norėtume pasakyti ačiū ir padėkoti už jų indėlį į mūsų šalies sėkmę. Kovo mėnesio pabaigoje startavusi Šimtmečio kampanija „Ačiū“ tai ir kviečia padaryti.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti