Valstybės atkūrimo šimtmečio kampanija „Ačiū“ pasieks ir pasaulio lietuvius

2018 m. vasario 16 d. švęsime atkurtos Lietuvos šimtmetį. Vienas iš kertinių Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos projektų yra atvirlaiškių kampanija „Ačiū“, kuria siekiama padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę. Pasitikdami Šimtmetį prisiminkime, kad Lietuvos sėkmė yra mūsų visų, ir pasakykime „Ačiū“ už tai, ką turime šiandien.

Kampanija „Ačiū“ siekia sutelkti žmones siųsti suasmenintus atvirlaiškius valstybės ir jų gyvenime svarbiems žmonėms Lietuvoje bei užsienyje.

Liepos 6-ąją giedosime „Tautišką giesmę“. Šis išskirtinis veiksmas sujungia visus pasaulio lietuvius. Todėl kampanija „Ačiū“ šįkart kvies dėkoti pasaulio lietuviams. Penkiuose centriniuose Lietuvos pašto skyriuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – bus prieinami „Ačiū“ kampanijos atvirlaiškiai. Atvirlaiškius nemokamai galės pasiimti kiekvienas. Užrašius atvirlaiškį ir gavėjo adresą, minėtuose Lietuvos pašto skyriuose liepos 3–7 dienomis bus galima jį išsiųsti nemokamai. Ačiū Lietuvos paštui!

Atvirlaiškių taip pat galima rasti visose „Caffeine“ tinklo kavinėse (išskyrus esančias prekybos centruose) ir kavinėje „Zuikio daržas“ Nidoje.

Kviečiame visus rašyti, dėkoti, siųsti – taip šiuo gražiu ir paprastu veiksmu priminti užsienyje gyvenantiems lietuviams, kokie jie svarbūs, ir pakviesti švęsti atkurtos Lietuvos šimtmetį drauge.

Kaip prisijungti prie kampanijos „Ačiū“:

  1. Atvykę į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ar Panevėžio centrinius paštus, gausite specialų atkurtos Lietuvos šimtmečio kampanijos „Ačiū“ atvirlaiškį.
  2. Ant atvirlaiškio viršelio ranka užrašykite „Ačiū“, kitoje pusėje dedikuokite jį Jums svarbiam, artimam pasaulio lietuviui, kuriam norite padėkoti. Tai gali būti Jūsų draugas, artimas žmogus, partneris, kolega, įkvėpėjas ar kuri nors užsienio lietuvių bendruomenė.
  3. Labai svarbu užrašyti tikslų adresą. Kaip teisingai adresuoti, rasite ČIA.
  4. Nusifotografuokite su savo atvirlaiškiu ir pasidalykite žinute Facebook / Twitter / Instagram paskyroje su žymomis #Ačiū #thankyou #restoredLithuania100 #atkurtaiLietuvai100 ir šalies ar miesto, į kurį siunčiate, žyma.
  5. Užpildytą atvirlaiškį paduokite pašto darbuotojui.
  6. Jeigu nežinote tikslaus adreso, galite tiesiog nusifotografuoti atvirlaiškį, parašyti padėką ir pasidalyti ja savo Facebook / Twitter / Instagram paskyroje su pirmiau nurodytomis žymomis.
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti