Valstybės atkūrimo šimtmečio proga unikalus BALTIC WAVE koncertas

Šiandien 21 val. Lietuvos laiku  bus pristatytas unikalus muzikinis šimtmečio tiltas BALTIC WAVE IV, kuris internetu apjungs kompozitorius ir atlikėjus iš trijų kontinentų (Vilniaus, Melburno ir Toronto miestuose), transliuojamas iš Arraymusic koncertų salės Toronte.

Šis projektas - unikalus muzikinis šimtmečio tiltas, jungiantis Baltijos šalių ir Pasaulio kūrėjus bei atlikėjus realiame laike. Šiam tikslui sukurtos technologijos pagalba, pasitelkiant šiuolaikines internetinio ryšio galimybes, AT, UTC (Atomic, Coordinated Universal Time) ir kitaip sinchronizuojant laikrodžius galima gyvai visiems kartu atlikti kūrinius, muzikuojant be laiko vėlavimo problemų.

Koncerte skambės lietuvių kompozitorių - Arūno Navako, Loretos Narvilaitės, Teisučio Makačino, Vytauto Germanavičiaus, Broniaus Kutavičiaus ir Gedimino Zujaus kūriniai bei premjera - Kanados pirminių genčių kompozitorės Barabara Croall kūrininys „Lauke“, sukurtas šiam įvykiui.

Koncertas bus transliuojamas gyvai Youtube Baltic100 kanalu ir ArrayTV .

Foto: Olga Pasaškova

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti