Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas žemėlapis kviečia keliauti ir pažinti šalį

Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos iniciatyva sukurtas specialus Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas žemėlapis-maršrutas, kuris kviečia keliauti, pažinti šalį ir tokiu būdu švęsti Lietuvai svarbų jubiliejų.

Šimtmečio maršrute – ne tik 100 istorinių, gamtos ir kultūros objektų visoje Lietuvoje, bet ir 100 prabylančių istorijų apie asmenybes, kovas, pergales mūsų šaliai reikšmingu 1918-1923 m. laikotarpiu. Elektroninę maršruto versiją galima parsisiųsti Turizmo departamento internetinėje svetainėje : http://bit.ly/2eCAlPi.

Planuojama, jog iki šių metų pabaigos bus sukurtas ir elektroninis Šimtmečio maršruto polapis, kuris bus integruotas į naująją Turizmo departamento svetainę Lithuania.travel bei mobilią aplikaciją. 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti