Valstybės šimtmečio atkūrimo akcija „Ačiū“ kvies padėkoti prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę

Visi mes turime žmonių, kuriems norėtume pasakyti „Ačiū“ – už pagalbą, patarimą ar palaikymą. Mūsų valstybė, pasitinkanti atkūrimo Šimtmetį, taip pat turi tokių draugų.

Kovo 29 d. – Lietuvos įstojimo į NATO diena. Simboliška, kad būtent šią dieną prasideda Valstybės atkūrimo Šimtmečio akcija „Ačiū“, nes Euroatlantinė integracija yra vienas svarbiausių mūsų šalies Šimtmečio pasiekimų. Tai kartu ir vienas naujausių pasiekimų, kuriuo pradedame savo kito Šimtmečio kelionę.

Šimtmečio akcija „Ačiū“ – tai simboliškas veiksmas, kuriuo švęsdami Valstybės atkūrimo šimtmetį galime padėkoti Lietuvos žmonėms, draugams ir partneriams užsienio šalyse, prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę. Akcija tęsis visus metus.  

 

 

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti