Vilniaus gyvos muzikos klubas „Tamsta” šimtmečio „Ačiū” taria Lietuvos muzikantams

Vilniaus gyvos muzikos klubas „Tamsta”, pradedantis savo 13-ąjį sezoną, ir šventiškai nusiteikusi klubo vadovė Ona Skernevičiūtė sveikina Lietuvą su artėjančiu Valstybės atkūrimo šimtmečiu ir prisijungia prie šimtmečio kampanijos „Ačiū”.

O. Skernevičiūtė „Tamsta“ kolektyvo vardu dėkoja Lietuvos muzikantams už galimybę prisidėti prie lietuviškos muzikos gyvavimo.

Prie „Ačiū“ kampanijos jau prisijungė didelis būrys žymių, Lietuvą mylinčių žmonių. Vienas jų – muzikantas Laurynas Šarkinas gatvės muzikos dienos proga dėkojęs klubui „Tamsta” ir kvietęs kurti lietuviškai. Ona drąsiai jam antrina ir teigia, kad muzika vienija, sujungia, sušildo, suvaldo, ugdo, guodžia, linksmina. 

„Kad Lietuva būtų  graži, mums reikia laikytis išvien,  kurkime, klausykimės, palaikykime ir mylėkime Lietuviška muziką, – kviečia Ona Skernevičiūtė”.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta kampanija „Ačiū” prasidėjo kovo 29 d. minint Lietuvos narystės įstojimo į NATO metines. „Ačiū” kampanijos metu kviečiama padėkoti visiems prisidėjusiems prie Lietuvos ir kiekvieno ir mūsų kelio į sėkmę.

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti