100 Atkurtai Lietuvai, šventė su Lietuviais Geteborge

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Odinskola ,4 aukštas
Renginio adresas
Odinsgatan 17, Göteborg, Švedija
Data
2018.02.17 - 2018.02.17
Laikas
12:00
Organizatorius
Lietuvių-Švedų bendruomenė Geteborge, mokyklėlė
Kontaktai
Tel. +46766513661 , El. paštas lietuviaigeteborge@gmail.com

Kviečiame visus į minėjimą-šventę,skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100mečiui. Šventę pradėsime minėjimu, po to bus smagi viktorina ir vaikams , ir suaugusiems- prizai atkeliauja iš Lietuvos. Taipogi šoksime liaudies šokius,žaisime lietuviškus žaidimus. Norintys ilgiau pabendrauti, atsineškite vaišių prie kavos,arbatos. Kava ,arbata bus vietoje. Į minėjimą taip pat pakviesta Garbės konsulė Geteborge Birgitta Jacobsson Ekblom.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti