100 Tulpiukų LIETUVAI

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
Linų muziejus
Renginio adresas
Stultiškių k. Upytės sen. Panevėžio r.
Data
2018.05.18 - 2018.06.22
Laikas
12:00
Organizatorius
Rūta Grybienė -parodos autorė , Dalia Mikalauskienė - muziejininkė
Kontaktai
Tel. 864732372 , El. paštas emulytes@gmail.com , Lietuvos Parkinsono Ligos draugija , Paroda ,,100 Tulpiukų LIETUVAI"
Tulpės pavasario pranašai,bet vardan LIETUVOS 100 popieriaus lapuose 100 tulpių pražydo neįprastu laiku.Tulpės ne tik gėlės; ištvermingos,skirtingos,žavingos, bet ir tokie pat žmonės. Neįprastai skamba tiems,kurie nežino,kad TULPĖ be kita ko ir Parkinsono ligos simbolis.Sakoma,kas mūsų nepražudo,padaro stipresniais.Ši tulpių galerija priminimas sergantiems, kad dar turi laiko nuveikti gražių darbų..Ir sveikiems,kad gėda dejuoti ir skųstis,kai gali viską,Viena sergantimergaitė išlakstė 1000gervelių,o aš nupiešiau 100 ,nes meno terapija galinga jėga... Paroda skirta Lietuvos gimtadieniui.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti