20 km. Pėsčiųjų žygis Vilniuje

Renginių pobūdis
Sportas
Renginio adresas
Olandų g. 21a, Vilnius, Lietuva
Data
2018.08.25 - 2018.08.25
Laikas
09:00
Organizatorius
Karių asociacija SUOPIS
Kontaktai
Tel. 861121350 , El. paštas suopiozygiai@gmail.com , https://www.facebook.com/events/902863219899706/
Kviečiame visus į ilgai lauktą 20 km. pėsčiųjų žygį Vilniuje! Sveiko ir aktyvaus laisvalaikio renginys įvairių organizacijų nariams, draugų komandoms, kolektyvams, šeimoms, pavieniams asmenims ir visiems, palaikantiems Lietuvą jos tobulėjimo kelyje! Susipažinsite su įdomiausiais Vilniaus objektais ir lankytinomis vietomis, vaišinsitės kareiviška koše, lauks rėmėjų dovanos, žygio diplomai ir medaliai! Informacija ir registracija: http://www.facebook.com/KariuAsociacijaSuopis suopiozygiai@gmail.com Žygį organizuoja Karių asociacija SUOPIS

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti