26-asis Šiaurės šalių žemės ūkio mokslininkų kongresas „Žemės ūkis per ateinančius 100 metų“

Renginių pobūdis
Konferencijos
Renginio vieta
Aleksandro Stulginskio universitetas
Renginio adresas
Studentų gatvė 11, Ringaudai, Lietuva
Data
2018.06.26 - 2018.06.29
Laikas
09:00
Organizatorius
Šiaurės šalių žemės ūkio mokslo federacija ir jos visateisė narė Šiaurės žemės ūkio tyrėjų Lietuvos nacionalinė draugija
Kontaktai
Tel. +37068623424 , El. paštas linas.stabingis@asu.lt , http://www.njf.nu

2018 metais kartu su Lietuva šimtmečio jubiliejų švęs ilgiausiai šiaurės Europos šalyse veikianti visuomeninė organizacija – Šiaurės šalių žemės ūkio mokslo federacija (sutrumpintai – NJF), vienijanti apie 2500 mokslininkų. Šiaurės žemės ūkio tyrėjų Lietuvos nacionalinė draugija (NJF-LT) yra visateisė šios federacijos narė, vienijanti daugiau nei 120 mokslininkų ir tyrėjų, vykdančių su žemės ūkiu ir kaimo plėtra susijusius žemdirbystės, biomedicinos, technologijos bei socialinių mokslų tyrimus. Tikimės, kad federacijos šimtmečio minėjimui skirtas kongresas suburs apie 350 – 400 dalyvių iš Šiaurės, Baltijos ir kitų pasaulio šalių. Garbės svečiais bus kviečiami Europos komisijos atstovai, Šiaurės ir Baltijos šalių ambasadoriai, valstybės institucijų vadovai, žemės ūkio ir kaimo plėtros studijas ir mokslinius tyrimus vykdančių mokslo ir studijų institucijų vadovai, buvusieji ir esami NJF vadovai bei kiti garbūs svečiai. Siekiame, kad šis iškilus mokslo renginys simbolizuotų atskirų mokslininkų ir viso Lietuvos žemės ūkio mokslo pasiekimus bei atliktų tyrimų pripažinimą tarptautiniu mastu ir šios srities mokslininkų integraciją į Europos Sąjungos mokslinių tyrimų erdvę bei glaudų bendradarbiavimą su strateginiais mūsų partneriais – Šiaurės šalių mokslininkais ir mokslo bei studijų institucijomis. Renginio metu pranešimus skaitys iškilūs kviestiniai mokslininkai ir kiti kongreso dalyviai, vykdantys augalininkystės, gyvulininkystės, technologijų, aplinkosaugos, ekonomikos (įskaitant kaimo plėtrą) ir šiaurės elnių auginimo tyrimus. Kongreso metu numatoma organizuoti seminarus ir dalykinę ekskursiją į LAMMC Žemdirbystės institutą bei renginio dalyviams pasiūlyti pažintines keliones į iškiliausias Lietuvos istorines vietoves. Vakarais kongreso dalyviams bus pasiūlyta Lietuvos šimtmečiui paminėti skirta etnokultūrinė programa.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti