3x3 krepšinio varžybos Lietuvos Šimtmečiui paminėti

Renginių pobūdis
Sportas
Renginio vieta
Aarhus
Renginio adresas
Midtbyen, Orhusas, Danija
Data
2018.08.18 - 2018.08.18
Laikas
09:00
Organizatorius
Lithuanian Youth Society (LYS) in Denmark, Midtjylland
Kontaktai
Tel. +4591981873 , El. paštas lyslt@lys.lt
Lietuva mini savo Šimtąsias metines! Todėl mes nusprendėme jas paminėti aktyviai ir pakviesti visus krepšinio mėgėjus sudalyvauti 3x3 krepšinio rungtynėse. Juk krepšinis tai antra religija lietuviams. Tad nieko nelaukęs jau dabar burk 3 asmenų komandą (galima registruoti ir atsarginį žaidėją) ir jau rugpjūčio 18d. Susitinkam Havnepladsen Aarhuse (šalia DOKK1). Renginys nemokamas. Reikia paminėti, kad komandos turi su savimi turėti baltus ir juodus marškinėlius. Taip pat kviečiame ir sirgalius palaikyti savo draugus, jūsų laukia žaidimai, garsiausių, labiausiai išsiskiriančių sirgalių rinkimai, taip pat ir prizai.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti