Atminimo lentos, skirtos 1917 m. rugsėjo 18- 22 d. Vilniaus konferencijos dalyviams, atidengimas

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Nalšios muziejus
Renginio adresas
Adutiškio gatvė 2, Švenčionys, Lietuva
Data
2017.09.19
Laikas
16:00
Organizatorius
Nalšios muziejus
Kontaktai
Tel. 8 387 51831 , El. paštas nalsiosmuziejus@gmail.com

Kviečiame į renginį, kurio metu bus atidengta atminimo lenta 1917 m. rugsėjo 18-23 d. Vilniaus konferencijos dalyviams, atstovavusiems Švenčionių kraštą. 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti