Bėgimas „Vadokliai–Juodžio ežeras–Vadokliai“ Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

Renginių pobūdis
Sportas
Renginio adresas
Vadoklių mstl., Panevėžio rajonas, Lietuva
Data
2018.08.25 - 2018.08.25
Laikas
12:00
Organizatorius
Panevėžio rajono savivaldybė, Vadoklių seniūnija, Vadoklių kultūros centras

Dalyviai: vaikų amžiaus grupė (mergaitės ir berniukai iki 7 m.), jaunimo amžiaus grupė (merginos ir vaikinai iki 18 m.), suaugusiųjų amžiaus grupė (moterys ir vyrai iki 40 m. amžiaus), veteranų amžiaus grupė (moterys ir vyrai daugiau kaip 40 m. ir vyresni).

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti