Ekspozicijos, skirtos visuomenės veikėjo, Steigiamojo seimo nario Kazimiero Ralio 135 gimimo metinėms paminėti, atnaujinimas

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Žalpių kraštotyros muziejus
Renginio adresas
Kelmės raj. Žalpių kaimas
Data
2020.03.10
Laikas
14:00
Organizatorius
Kelmės krašto muziejus
Kontaktai
Tel. 842761065 , El. paštas kelmesmuziejus@gmail.com , http://www.kelmesmuziejus.lt/

Minint visuomenės veikėjo, Steigiamojo seimo nario Kazimiero Ralio 135 -ąsias gimimo metines , rėmėjų  lėšomis  suremontavus muziejaus patalpas atidaroma  atnaujinta ekspozicija.   

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti