Folkloro ir senųjų amatų šventė „Baltų vienybės diena“

Renginių pobūdis
Švenčia šeima
Renginio vieta
Kupiškio piliakalnis
Renginio adresas
Piliakalnio g. 23, Kupiškis, Lietuva
Data
2017.09.22
Laikas
16:00
Organizatorius
Kupiškio kultūros centras
Kontaktai
Tel. +37061440763 , El. paštas alma.pustovaitiene@gmail.com , http://www.kupiskiokultura.lt

Rugsėjo 22 d. rengiama 10–oji Kupiškyje Folkloro ir senųjų amatų šventė „Baltų vienybės diena“ ant Kupiškio piliakalnio ir jo prieigose. Šventėje dalyvaus folkloriniai ansambliai iš Lietuvos, Latvijos ir Prūsijos (Kaliningrado sr., Rusija), bus rengiama karinė–amatų stovykla, edukaciniai užsiėmimai, vyks Rudens Lygiadienio bei Ugnies garbinimo apeigos. Šventės pradžia 16 val. 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti