Fotografijų konkursas-paroda „Mūsų darbai Lietuvos šimtmečiui“

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
Kelmės krašto muziejus
Renginio adresas
Dvaro g. 15, Kelmė, Lietuva
Data
2019.02.15
Laikas
16:00
Organizatorius
Kelmės krašto muziejus
Kontaktai
Tel. 842761065 , El. paštas kelmesmuziejus@gmail.com , http://www.kelmesmuziejus.lt/

Spaudos leidiniuose „Bičiulis“, „Šiaulių kraštas“  bus paskelbiamas kvietimas dalyvauti konkurse  „Mūsų darbai Lietuvos šimtmečiui“. Sudaryta komisija atrinks  geriausias fotografijas. Parodos atidarymo metu  bus išrinkti parodos nugalėtojai.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti