III tarptautinis Mykolo Kleopo Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „M. K. Oginskio kūrybos perlai“

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykla
Renginio adresas
Parko g. 10, Rietavas, Lietuva
Data
2018.10.18 - 2018.10.19
Laikas
09:00
Organizatorius
Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykla
Kontaktai
Tel. 8 448 68489 , El. paštas rietavomm@gmail.com

 Tarptautinis festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“. Konkursas  rengiamas siekiant išsaugoti žymaus Lietuvos visuomenės ir kultūros veikėjo, kompozitoriaus, kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio kūrybą kaip Lietuvos kultūrinį paveldą , rūpintis jo sklaida ir gyvu atlikimu, puoselėjant etninių, muzikinių tradicijų išsaugojimą ir tęstinumą Rietave ir visoje Lietuvoje.   Konkurse kviečiami dalyvauti Lietuvos ir užsienio muzikos, meno mokyklų, konservatorijų, aukštųjų meno įstaigų fortepijono ir vokalo specialybių moksleiviai ir studentai  

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti