Jaunųjų miško bičiulių senų fotografijų konkursas

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
VĮ Vilniaus miškų urėdija Vilniaus g. 22
Renginio adresas
VĮ Vilniaus miškų urėdija Vilniaus g. 22
Data
2018.01.01 - 2018.12.30
Laikas
08:00
Organizatorius
Kontaktai
Tel. 852336159 , El. paštas info@vilmu.lt

VĮ miškų urėdija kartu su kitomis urėdijomis ir jaunaisiais miško bičiuliais 2018 m. planuoja surengti jaunųjų miško bičiulių senų fotografijų miško tematika konkursą skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti. Atrinktos nuotraukos bus pristatomos JMB konkurso finale VĮ Vilniaus miškų urėdijoje.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti