Kamerinis renginys, skaitymai

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Radviliškio Lizdeikos gimnazija
Renginio adresas
Lizdeikos gatvė 6C, Radviliškis, Lietuva
Data
2018.10.18 - 2018.10.18
Laikas
10:00
Organizatorius
Radviliškio Lizdeikos gimnazija
Kontaktai
Tel. 842253567 , El. paštas gimnazija@lizdeika.radviliskis.lm.lt

Renginio tikslas – suburti ne tik gimnazijos, bet ir miesto bendruomenę Tėvo Stanislovo tekstų skaitymams, prisiminti jo gyvenimo kelią, tekstų ir minčių filosofiją. Renginio dalyviai pasidalins ir savo asmeniniaisis susitikimų su Tėvu Stanislovu prisiminimais, jo pamokymais.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti