Klaipėda Challenge

Renginių pobūdis
Sportas
Renginio vieta
Klaipėda
Renginio adresas
Klaipėda, Lietuva
Data
2018.07.28 - 2018.07.28
Laikas
09:00
Organizatorius
Vilnius Challenge
Kontaktai
Tel. 865773970 , El. paštas media@vilniuschallenge.lt , https://www.klaipedachallenge.lt/

Klaipėda Challenge – smagios miesto multi-sporto varžybos Lietuvos pajūryje! Rungtys Orientavimasis Navigacija su žemėlapiais po Klaipėdos miestą ir aplinkinius parkus. Specialios žinios nebūtinos, tačiau geri orientavimosi pagrindai tikrai padės! Esi Klaipėdoje? Kreipkis į Orientavimosi sporto klubą „O! Klaipėda“, dalyvauk tradiciniuose „OS Ketvirtadieniuose“ – patyrę orientavimosi sporto specialistai tau padės! Kliūtys Prašliaužti, pralįsti, įveikti labirintą, užkopti sienele – tokių ir panašių kliūčių galite tikėtis Klaipėda Challenge trasose. Dviračiai Dviračiai padės greičiau pasiekti atokesnes varžybų rungtis ir tęs orientavimąsi mieste. Taip pat dviračių atkarpoje dalyvių lauks dviračių legendos rungtis. Vandens rungtys Varžybų metu dalyviams teks ir sušlapti! Nepamirškite, kad esate pajūry ir gali tekti suvaidinti gelbėtojus. Bet Klaipėda turi ir dailių ežerų bei Danės upę! Rungčių partneriai: Šakarvos valtinė ir Finnfoam. Virvių rungtys Juodos trasos dalyviams virvių rungtyse reiks atskleisti alpinizmo technikos žinias, kitoms trasos virvės bus dar vienas varžybų nuotykis. Galvosūkiai / smagios užduotys Įvairios loginės ar matematinės užduotys atskleis, kuriuos punktus reikia rasti jūsų komandai.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti