Lietuvių dramaturgijos festivalis „Atgaiva“

Renginių pobūdis
Spektakliai
Renginio vieta
Valstybinis Šiaulių dramos teatras
Renginio adresas
Tilžės g. 155, Šiauliai, Lietuva
Data
2018.11.01 - 2018.12.31
Laikas
18:00
Organizatorius
Valstybinis Šiaulių dramos teatras
Kontaktai
El. paštas jasiuniene.violeta@gmail.com , http://www.sdt.lt

2018 metais sukanka 30 metų kai Šiauliuose buvo organizuotas lietuvių dramaturgijos festivalis „Atgaiva“, tapęs reikšmingu meniniu ir politiniu įvykiu ne tik Šiaulių, bet ir visos „bundančios“ Lietuvos mastu.

Lietuvių dramaturgijos festivalis laikomas Šiaurės Lietuvos Sąjūdžio pradžia, ką byloja memorialinė lenta ant Šiaulių teatro sienos. Festivalis  tapo analogų neturinčiu antisovietiniu protestu ir iki šiol yra unikalus reiškinys lietuviškojo teatro kontekste.

Kviečiame susipažinti su nestatyta draustų autorių dramaturgija ir naujomis žinomų veikalų interpretacijomis Lietuvių dramaturgijos festivalyje „Atgaiva“.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti