„Lietuvių knygnešių muziejus“: Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių memorialinės sodybos-muziejaus pertvarkymas

Renginių pobūdis
Edukacija
Renginio vieta
Griežionėlės, Andrioniškio sen.
Renginio adresas
Andrioniškis, Anykščių rajono savivaldybė, Utenos apskritis, Lietuva
Data
2018.03.16 - 2018.10.01
Laikas
10:00
Organizatorius
A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus

Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių memorialinė sodyba–muziejus pertvarkomas į Lietuvių knygnešių muziejų! Muziejuje bus įrengtos knygnešystės veiklos turinį ir prasmę  atspindinčias ekspozicijos. Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, kviečiame giliau susipažinti su Lietuvos Respublikos ištakomis!

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti