Lietuvių konferencijos 100-mečiui skirta šventinė konferencija

Renginių pobūdis
Konferencijos
Renginio vieta
Lietuvos Respublikos Seimas
Renginio adresas
Gedimino prospektas 53, Vilnius, Lietuva
Data
2017.09.20 - 2017.09.20
Laikas
13:00
Organizatorius
Kontaktai
http://bit.ly/2vTManC

Renginys. skirtas  1 917 m. rugsėjo 18–22 d. Vilniuje vykusios Lietuvių konferencijos 100-mečiui: 

  • 13:15 val. parodos, skirtos Lietuvių konferencijos Vilniuje 100-mečiui, pristatymas Vitražo galerijoje (Seimo I rūmai)
  • Šventinė konferencija

 

 

 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti