Lietuvos diplomatinė tarnyba 1918–2018 m.

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
Vytauto Didžiojo universitetas
Renginio adresas
K. Donelaičio g. 58, Kaunas, Lietuva
Data
2018.11.01
Laikas
09:00

2018 m. bus minimas nenutrūkstamos Lietuvos diplomatinės tarnybos šimtmetis. Ta proga atidaroma paroda.

Ši paroda yra dalis projekto „Diplomatinis Kaunas“, kurio tikslas – supažindinti su šimtametės Lietuvos diplomatijos ir valstybingumo istorija. Ekspozicija kartu yra Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos dovana Kaunui artėjant 2022 m., kai Kaunas taps Europos kultūros sostine.

Diplomatinio Kauno era prasidėjo 1918 m. lapkričio 7 d., kai čia įsikūrė Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija. Iki 1939 m. Kaune jau veikė 22 užsienio diplomatinės atstovybės. Sovietinės okupacijos metu Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija vienintelė nenutraukė savo veiklos, o Lietuvos diplomatai, dirbdami užsienyje, prisidėjo prie Lietuvos valstybingumo išsaugojimo.

Parodos atidarymas – 2018 m. lapkritis.

Parodos trukmė – 3 metai.

 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti