Lietuvos Nepriklausomybės minėjimas kartu su Evelina ir gyvo garso grupe

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
North East Scotland College
Renginio adresas
Aberdynas AB25 1BN, Jungtinė Karalystė
Data
2018.02.16 - 2018.02.16
Laikas
18:30
Organizatorius
ALNES Lietuvių asociacija šiaurės rytų Škotijoje
Kontaktai
Tel. +44756544593 , El. paštas evelina.kovnators@yahoo.com , https://www.facebook.com/events/1541961169222530/

ALNES kviečia paminėti Lietuvos Nepriklausomybės 100-etį kartu su Evelina ir gyvo garso grupe. Renginyje girdėsite nuostabiausia visų laikų geriausias legendines dainas: „Laisvė“, „Kokia nuostabi, Lietuva esi“, „Mūsų dienos, kaip šventė“ ir kitas. Renginio dalyviai: pianistas - Patrick Gray gitaristas - Marcin Wolski Svečiai: vaikų dainavimos studija, Bernadett Fakan, David Lorimer ir Angela Renginys įvyks: Aberdyno Koledžo (North East Scotland College AB25 1BN) studijos ir teatro salėje, kuri yra žemutiniame aukšte (ieškoti ženklų į renginį - į Basement Studio & Theatre) Renginys NEMOKAMAS Kviečiame visus atvykti ir paminėti šią visiems svarbią datą, tuo pačiu prisiminti mums visiems gerai žinomas legendines dainas

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti