„Lietuvos šimtmečio parko“ įveisimas

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Rietavo miškų urėdija, Tverų girininkijos administruojama teritorija
Renginio adresas
Rietavas, Telšių apskritis, Lietuva
Data
2018.04.21 - 2018.04.21
Laikas
10:00
Organizatorius
VĮ Rietavo miškų urėdija
Kontaktai
Tel. 868740037 , El. paštas zydrunas.mazeika@rietmu.lt

VĮ Rietavo miškų urėdijos darbuotojai, urėdijos globojami jaunieji miško bičiuliai, Rietavo savivaldybės administracijos darbuotojai, skautai, Rietavo bendruomenės nariai 2018 m. balandžio mėnesį Tverų girininkijos administruojamoje teritorijoje planuoja įveisti „Lietuvos šimtmečio parką“. 

 

 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti