Lietuvos šimtmečio šimtadienis

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Simono Daukanto aikštė
Renginio adresas
Simono Daukanto aikštė, Vilnius, Lietuva
Data
2017.11.08 - 2017.11.08
Laikas
12:00
Organizatorius
Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentai
Kontaktai
El. paštas linasvidinskaite@yahoo.com

Nenumaldomai artėja 2018 metų vasario 16-oji, diena, kai visi švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Lietuvos šimtmetį. Kitais metais bus be galo daug įvairių renginių ir iniciatyvų, tačiau kodėl negalime pradėti švęsti jau dabar? Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto magistrantūros studijų studentai siūlo pradėti švęsti jau dabar! Įgyvendindami studijų projektą studentai visus kviečia prisidėti prie iniciatyvos „Lietuvos šimtmečio šimtadienis“ – atšvęsti Lietuvos šimtmetį, minint šimtmečio šimtadienį paleidžiant į orą 100 balionų su pačiais gražiausias palinkėjimais Lietuvai. Lapkričio 8 d. 12 val. Simono Daukanto aikštėje prie LR Prezidentūros visus kviesime ant balionų parašyti po palinkėjimą Lietuvai ir vėliau visiems kartu paleisti juos į orą taip pradedant skaičiuoti likusias 100 dienų iki šios garbingos šventės.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti