Lietuvos Steigiamojo Seimo atstovo Kazimiero Ralio 135-ųjų gimimo metinių minėjimas „Šviesos ir žinių skleidėjas“

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Žalpių krašto muziejus
Renginio adresas
Žalpių miestelis, Pakražančio sen., Kelmės r.
Data
2020.03.11
Laikas
12:00
Organizatorius
Pakražančio kultūros centras
Kontaktai
Tel. 861774985 , El. paštas pakrazantis@gmail.com , http://pakrazanciokc.lt/

Renginys prasidės Kazimiero Ralio gimtinėje, prie pastatyto paminklinio akmens, kur bus giedamas Lietuvos valstybės himnas, padėtos gėlės ir uždegtos žvakutės.  Vėliau renginys tęsis Žalpių krašto muziejuje, kuriame yra pristatoma Kazimierui Raliui skirta ekspozicija. Minėjimo metu atsiminimais apie Lietuvos švietėją, rašytoją, spaudos darbuotoją, politinį veikėją ir Steigiamojo Seimo atstovą Kazimierą Ralį dalinsis jo vaikai – Dobilas Ralys, Eimutis Ralys ir Ramunė Ralytė. Po minėjimo vyks šventinis koncertas.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti