Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio Šventė

Renginių pobūdis
Švenčia šeima
Renginio vieta
Church of the Epiphany
Renginio adresas
4900 Nathan Lane North, Plymouth, Minesota, Jungtinės Valstijos
Data
2018.02.17 - 2018.02.17
Laikas
15:00
Organizatorius
JAV Lietuvių Bendruomenė Minesotoje
Kontaktai
Tel. 6512060563 , El. paštas pirmininke@lietuviaimn.com , http://www.lietuviaimn.com

JAV lietuvių bendruomenės ir Martyno Mažvydo Lituanistinės mokyklos šventė su ypatingais muzikiniais svečiais iš Lietuvos - folkloro ansambliu RONGĖ!

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti